O nás

Jsme firma zabývající se kompletními službami v oblasti AUTOSERVISU A PNEUSERVISU osobních vozidel. Taktéž nabízíme kompletní PNEUSERVIS nákladních vozidel a okrajově i jejich opravy. V našem servisu zakoupíte a opravíte veškeré značky a velikosti pneumatik. Nabízíme přípravu vozu na STK, zajištění emisí a samotného předvedení vozu na STK.

Mezi naší velice zajímavou službu patří ruční mytí interiéru a exteriéru vozů včetně mytí motorů a renovace či leštění autolaků. Po dohodě lze čistit i koberce a čalouněné materiály v domácnostech a kancelářích. Nabídneme Vám také možnost zapůjčení čistících strojů a chemie Kärcher, LAVOR

V Jihlavě působíme již více než 12 let.

Doufáme, že budete s našimi službami spokojeni. Případné dotazy rádi zodpovíme na našem emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Na Vaši návštěvu se těší AUTOJIHLAVA.

AKCE


Při zakoupení 4 kusů pneumatik měření geometrie na vyžádání ZDARMA.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.